TERRORIST-ABD

Diyanet-Sen Olağan Seçiminde Birlik Beraberlik Kazandı

Diyanet-Sen Genel Merkezi 19 Ocak'ta yapılan coşkulu bir seçimle yeni yol haritasını belirledi. Delegenin yüksek takdirleri ile oluşan Diyanet-Sen yönetimi sendikal hizmetler noktasında kardeşliğin tesisini sağlamak adına bir araya geldi.
Yapılan olağan genel seçimde Genel Başkan Yardımcısı (Genel Başkan Vekili) olarak seçilen Mehmet Ali Güldemir, Diyanet-Sen yönetimi ile bir araya gelerek Genel Başkan Vekilliği görevini yürüten Osman Aydın'dan yeni görevini devraldı. 

Genel Başkan Mehmet Bayraktutar başkanlığında yapılan görüşmede kardeşliğin tesisi, yersiz ve mesnetsiz eleştirilerin hiçbir boyutuna fırsat verilmeden delegenin takdirinin öncelik olduğu dile getirildi.

Genel Başkan Mehmet Bayraktutar "Bu vakitten sonra delegenin takdiriyle seçilen herkes bu davaya hizmetkâr olacaktır. Ben değil biz olarak birliğin tesisi için elimizden geneli yapmalıyız. Bugün seçimden sonra bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bundan sonraki süreçte enerjimizi sendikamıza, yüreğimizi sendikamıza harcayacağız." dedi.

Sosyal medya üzerinden yapılan yorumları değerlendiren Bayraktutar "Sosyal medya üzerinden yersiz eleştirilerle dile getirilen söylemlerin hiç biri kabul edilir nitelikte değildir. Yapılmak istenenin farkında olduğumuz gibi, Diyanet-Sen’in hayrını düşünen, kalitesini ve kalibresini gören hiç kimsenin bu ve benzeri söylemlere itibar etmeyeceği kesin ve nettir.
Bir yarış ve bayram havasında geçen bu süreç herkesin yüksek bir irade ile kabul etmesi gereken bir durumdur. Biz Diyanet-Sen’in altın yıllarını başarılarımızla taçlandırmış bulunmaktayız. Kişilerle değil hedeflerle meşgulüz. Bundan sonrası için tek hedefimiz sendikamızın ve teşkilatımızın çıkarlarını gözetmektir. Burada bu davanın hizmetkârları olarak kolları sıvadığımız, yeni dönemimizin yine bol kazanımlı altın yıllar olmasını istediğimiz ve bu yönde çalışacağımız bilinmelidir. Bu hususla iligili davamızın meşalesini taşıyan bütün yol arkadaşlarımıza başarılar diliyorum" ifadelerine yer verdi.

Görevini devralan Diyanet-Sen Genel Başkan Vekili Mehmet Ali Güldemir "Yeni bir dönem, yeni bir sayfa yeni hedefler ve yeni hizmetler icra etmek için buradayım. Bu davanın bir bireyi olarak geçmişten bu güne hizmetkar olmaktan geri durmadım. Bundan sonra ki süreçte de hizmetkar olmaya izin vermiş delegemize teşekkürlerimi sunuyorum. Diyanet-Sen bizim için her zaman bir değerdir. Bu değerin bir neferi olmak için elimden geleni yapacağıma kimsenin şüphesi olmasın. Genel Başkanımızın ağabey tutumu, ve iradeye karşı olan saygısını görüyor olmak bu güne kadar yapılan başarıların adres sahibinin haklılığını göstermiştir. Bizlerde diğer arkadaşlarımızla birlikte yeni yol haritamızda üzerimize düşeni yapacağız." şeklinde konuştu.

Tarih: 23 Ocak 2019  Ekleyen: Yönetici  Okuma: 125  Yorum: 0  Puan: 5 (2 kişi oy kullandı)
İlgili Diğer Haberler - TÜMÜ
Yukarı Geri Ana Sayfa

Alıntı Yazarlar

Tüm Yazarlar

Anket

Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?

  (59 Oy)
  (6 Oy)
  (1 Oy)
  (30 Oy)

  Diğer anketler

Yorumlananlar

Haberler - Videolar

Sendikamız

İstatistikler

Kategori :  7 Aktif Ziy.:  5
Haber :  810 Bugünkü Ziy.:  629
Okunma :  790803 Toplam Ziy.:  134053
Ayrıntı

Bağlantılar