TERRORIST-ABD

İlçe Yönetimleri - Kütahya Diyanet-Sen Sendikası

ASLANAPA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Bünyamin ARSLAN
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Davut BERBER 
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Halil YÜKSEL 
ALTINTAŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Muhsin TÜLÜKOÇ
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Şuayip ATABAY
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Ramazan ASLAN
ÇAVDARHİSAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Ahmet SARICA
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN YRD:) : Ahmet ALTINBAY
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Hasan Ali TAKMAK
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Nurullah GÖZE
DOMANİÇ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Tekin AKKOYUN
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Ahmet AKKOÇ
İLÇE TEMSİLCİ (BAŞKAN YRD.) : Zeki ARSLAN
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Yusuf YALÇINYİĞİT
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Ali İhsan OKUMUŞ
DUMLUPINAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Süleyman DEMİR
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Selçuk AKŞİT
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Celil DOĞAN
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Fazlı DİNÇ
EMET İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Hasan KURNAZ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Abdullah TERZİOĞLU
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : İsmail ALDEMİR
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Kadir TURAN
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Muharrem BAYRAM  
GEDİZ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Hakan ÖZALP
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Fatih AYDAR
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Ramazan DİNÇER
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Adem AKDAĞ
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Ömer KARAARSLAN  
HİSARCIK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : İsmail KOCABIYIK
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Hasan Hüseyin KIRLI
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Ali SEVİNÇ
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Mustafa TOSUN
PAZARLAR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Kemal YEŞİL
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Nurullah TUNCER
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Süleyman ÇİMEN 
SİMAV İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Bilal ÇAKMAK
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Erdal ŞENAY
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Şerafettin BUDAK
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Mithat PINAR  
ŞAPHANE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Ali Baki ZEYBEK
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Hüseyin ÇELİK
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Aziz ÖZ
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Osman VURAN
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Kadir SARICA     
TAVŞANLI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN) : Recep KÜÇÜK
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Yasin YILMAZ
EĞİTİM SEKRETERİ (BŞK. YRD.) : Mehmet KÖROĞLU
MALİ SEKRETER (BŞK. YRD.) : Adnan CEYLAN 
İLÇE TEMSİLCİSİ (BAŞKAN VEKİLİ) : Ayla ÇALI  

Bu İlçe Yönetimleri Sayfası 2510 defa okunmuştur.
Diğer İlgili Sayfalar
YukarıGeriAna Sayfa

Alıntı Yazarlar

Tüm Yazarlar

Anket

Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?

  (59 Oy)
  (6 Oy)
  (1 Oy)
  (30 Oy)

  Diğer anketler

Yorumlananlar

Haberler - Videolar

Sendikamız

İstatistikler

Kategori :  7 Aktif Ziy.:  6
Haber :  810 Bugünkü Ziy.:  629
Okunma :  790786 Toplam Ziy.:  134053
Ayrıntı

Bağlantılar